................Seznam anime co jsem viděla

Květen 2011

Animace Uri

28. května 2011 v 20:08 Uri
No není krásná :-)

Díly a DVD Obaly Angel´s Friends

19. května 2011 v 9:51

1.Série

Náhled obalu: Andílci 01
Ůvod:
Andílek Raf se poprvé vydala mezi pozemšťany a plní svůj první velký úkol. Pro zkušeného ďáblíka Sulfuse je snadné zlákat lidské bytosti na špatnou cestu, ona však musí lidi přesvědčit, aby věřili v dobro! Raf o sobě dokonce začíná pochybovat, že z ní kdy bude dobrý anděl strážný. Když profesoři Arkan a Temptel hodnotí pokroky svých studentů, shodují se v názoru, že se andílek Raf a ďáblík Sulfus k sobě chovají velice podivně.

EPIZODY:
1. LÉTAT NA VLASTNÍCH KŘÍDLECH
2. PŘÁTELÉ NAVŽDY
3. RAFIN PRVNÍ ÚKOL
4. PRAVÁ KRÁSA
5. HAZARDNÍ HRA
6. OCHRANA
7. PRAVDA O LŽÍCH


2.Série

Náhled obalu: Andílci 02
Ůvod
P rofesoři Arkan a Temptel hledají v archivech nebe i pekla vysvětlení neobvyklého přátelství andílka Raf a ďáblíka Sulfuse. Jejich vzájemná náklonnost totiž neustále sílí. Při jedné výpravě za pozemšťany oba zabloudí do labyrintu, ve kterém se ukrývá nebezpečný Mínotaurus. Andílci i ďáblíci po nich marně pátrají, a brzy zjistí, že jedni bez druhých nic nezmohou. Musejí tentokrát táhnout za jeden provaz.

EPIZODY:

08. STRACH A NÁSLEDKY.
09. ŽIVOT NA ZEMI.
10. DVOJÍ PROBLÉMY.
11. NEJLEPŠÍ NÁVRHY.
12. PŘÍTEL V NOUZI.
13. LABYRINT SMRTI.

3.Série

Náhled obalu: Andílci 03

Ůvod
Raf a Sulfus prchají před Mínotaurem, který je pronásleduje labyrintem. Když se konečně dostanou z temných chodeb, je Sulfus raněný a Raf má o něj strach. Lstivá Reina stále čeká na jejich polibek, který by ji zbavil věčného prokletí. Proto oba zamilované vláká do opuštěné jeskyně, kde budou konečně sami. Venku se zatím dějí hrozné věci! Řádí tu prapodivní tvorové, se kterými si nikdo neví rady.

EPIZODY:

14. TVÁŘÍ V TVÁŘ.
15. REININA KOUZLA.
16. STŘEŽIT ANDĚLA, STŘEŽIT ĎÁBLA.
17. HRA S OHNĚM.
18. JESKYNĚ TEMNOTY.
19. ŽIVOT V NEBEZPEČÍ.
20. K VÝCHODU SLUNCE.

4.Série

Náhled obalu: Andílci 04
Ůvod

Andílci a ďáblíci se těší na den volna a připravují se na turnaj, ve kterém mají změřit své síly. Zatím nikdo netuší, čeho se tentokrát bude soutěž týkat. Kolo osudu rozhodlo o dvojicích soupeřů: protože v tom určitě měla prsty zákeřná Reina, Raf si za protivníka vylosovala Sulfuse. Oba brzy pochopí, že jejich vzájemné klání rozhodne nejen o výsledku turnaje, ale i o budoucnosti celého světa.

EPIZODY:

21. HROZBY NA OBZORU.
22. 24 HODIN.
23. NA OKRAJI PROPASTI.
24. ODPLATA ANDĚLŮ.
25. PAST ČASU.
26. DVA PÁRY OSUDU.

5.Série

Náhled obalu: Andílci 05
Ůvod

C o všechno způsobil Rafin a Sulfusův polibek? Celý svět se třese a všichni pozemšťané jsou v nebezpečí. Provinění obou zamilovaných má soudit školská komise. Zatímco profesoři Arkan a Temptel řeší podivné okolnosti tohoto polibku, dívky se snaží Raf pomoci, aby nebyla vyloučena ze školy. Vstoupily jí do snů a hledají důkaz její neviny. Ale serafíni i poslové ďábla si pro oba provinilce již přicházejí.

EPIZODY:

27. SVATOKRÁDEŽ.
28. VYŠETŘOVÁNÍ.
29. SBOHEM, ZLATÁ ŠKOLO.
30. POSLEDNÍ ŠANCE.
31. NEKONEČNÁ DETEKTIVKA.
32. SEN, NEBO REALITA?
33. NEVINNÍ.

6.Série

Náhled obalu: Andílci 06
Ůvod

Profesoři Arkan a Temptel studentům vyprávějí příběh Reiny. Hovoří o jejím původu a o tom, proč byla za svůj hřích vyloučena ze společenství andělů. Její provinění bylo tak velké, že ji mezi sebe nepřijali ani ďáblové. Teď není ani anděl, ani ďábel a chce se celému světu pomstít. Když se andílci a ďáblíci chystají na halloweenskou party, nikdo z nich netuší, že celá oslava je jen další Reinina škodolibá léčka.

EPIZODY:

34. LEGENDA O REINĚ
35. NEBEZPEČNÉ ZKRATKY
36. RÁNA POD PÁS
37. ZNOVUNABYTÍ POZEMŠŤANŮ
38. TAJEMNÁ PARTY

39. OSLAVA, NEBO ŽERTÍK?

7.Série

Náhled obalu: Andílci 07

Ůvod

Raf a Sulfus byli uvězněni v tajemném domě, kde se ocitají tváří v tvář Reině. Přilákala je, aby Raf prozradila tajemství o jejím původu. Tvrdí, že její rodiče již nežijí a že jejich obrazy jsou ukryty v Místnosti portrétů. Raf chce za každou cenu podobizny rodičů spatřit. Musí ale pro riskantní podnik získat Sulfuse, a navíc přijít na tajné zaklínadlo. Když se jí to konečně podaří, dočká se v Místnosti portrétů velkého překvapení.

EPIZODY:

40. NAVŽDY SPOLU.
41. TVÁŘÍ V TVÁŘ REINĚ.
42. DŮKAZ.
43. KOMU VĚŘIT?
44. SOUBOJE A POKUŠENÍ.
45. SCHOPNÁ ČEHOKOLI.
46. MÍSTNOST PORTRÉTŮ.

Dolce LOL

18. května 2011 v 7:55 Sladkůstka

Raf png

18. května 2011 v 7:54 Raf

Urie LOL

18. května 2011 v 7:48 Uri

Miky LOL

18. května 2011 v 7:45 Miky

Kabale

18. května 2011 v 7:44 Kabale
Kabale LOL:

Cabiria

18. května 2011 v 7:39 Kabiria
Kabiria LOL:

Obsah ANGEL'S FRIENDS

16. května 2011 v 16:18 Epizody
Angel's Friends
Je italský serál o zakázané lásce mezi andělem (Raf) a ďáblem (Sulfus).
Obsah:
Raf odejde ze svého městečka Andílkov, na Zem. Hned po příchodu potká Sufuse, který na ni udělá nezapomenutelný dojem, ve stylu ďábla. Raf jde do školy kde potká nové přátele (anděly), ale i nepřátele(ďábly). Raf se stane strážným andělem pozemšťana Endrua a má ho chránit a odvádět od špatného. Sulfus se naopak stane jeho pokušitelem. V pozadí vystupuje ještě jedna postava Reina, neutrální bytost. Dříve byla andělem, jenže provedla svatokrádež a to takovou že ukradla z místnosti portrétů obraz. Obraz smrtelníka, kterého měla chránit od zla. Jenže se do něj zamilovala a chtěla, aby jí on miloval také. Tím jak ukradla obraz vzala mu svobodu a stal se jejím otrokem. Za tento čin jí Vyšší a Nižší sféry poslaly do pustiny. Reina se však nevzdala a přísahala pomstu. Tu si naplánovala do samého konce. Jediná věc co mohlo Reinu vyslobodit, byla další svatokrádež. Proto donutí Raf a Sulfuse, aby se políbily a tím porušily veto mezi dábly a anděly. Reina nevitvořila lásku mezi nimy. Z počátku se chová mile (vzláště k Raf), a řekne jí že se nenarodila jako anděl. Znovu se jí podaří dostat se do místnosti s obrazy, a všechny je ukradne. Nakonec proběhne válka mezi anděly, dábly a Reinou. Reina podle zvítězí a vyžene anděly i ďábly. Raf zjistí že muž Malakai (sluha Reiny) je jejím otcem. Poté ukradne klíč od místnosti, kde Reina ukryla obrazy všech smrtelníků a odnese ho do své Zlaté školy. Tam také proběhne poslední bitva s Reinou, kterou andělé a ďáblové vyhrají. Reina se vrátí do pustiny a přísahá pomstu. Mezitím školní rok končí a všichni se vrací domů. Jenže to byl teprve začítek, další dobrodružství se neodkladně blíží a Raf se musí dozvědět pravdu o svých rodičích.
To to je prvních 52 dílů seriálu. Ten seriál je trošku zamotanější, ale nechtěla jsem to všechno vypisovat.
Teď někdy byl natočen i film angel´s friends Tra sogno e realta asi tak nějak se to píše.
Jestli ho někde najdete dejte vědět. :-)

Angel's Friends episode 7 Czech

15. května 2011 v 19:05 Epizody


Pardon, ale nějaké díly mi sem nejdou vložit.